O nás

Jozef sa narodil 12. apríla 1976 v Košiciach. Jeho “divoké” príbehy z detstva by vás mohli vystrašiť, preto ich tu radšej nebudeme spomínať. Po krátkodobej misii v bývalej Juhoslávii prijal Božie povolanie do misie. Štúdium na KETM mu pomohlo v príprave do služby. Boh ho nadprirodzene viedol do Indie, kde bolo potvrdené jeho povolanie do tejto časti sveta.

Bohunka sa narodila 31. decembra 1978 v Poprade. Hneď sa stala veľmi populárnou a celý svet odvtedy oslavuje jej narodeniny. Ako mladé dievča sa stala príkladom pre svoje rovesníčky. Po štúdiu na biblickej škole v Nemecku vyštudovala na Univerzite Mateja Bela odbor sociálna práca a sociálna predagogika. Hádajte, koho tam stretla?

Ella sa narodila 27.1.2009 o 11.20 v Košiciach-Šaci. Vážila 3100g a merala 50cm. Rada jedla a spala. Hoci bola v prvých dňoch trochu žltá, po mamke sa jej páči ružová…

Teo sa narodil 3.10.2013 o 16.10 v Panchkule, štáte Haryana v Indii. Vážil 3380g a meral 51cm. Ocko sa 1,5 mesiaca mordoval s jeho rodným listom, no ako 86 dňový napokon prišiel navštíviť svoju rodinu na Slovensko.

Reklamy
3 komentáre

3 thoughts on “O nás

  1. Peter Komár

    Zdravime Vas, rodina Brenkusovych. Chceli by sme prispiet na Vasu misiu nejakou sumou. Sme rodina, pochadzajuca z vychidu Slovenska, zijuca v Bratislave. Mame 5 deti. Viete nam poslat cislo uctu? Nech Vas zehna Vsemohuci BOH a Pan JEZIS KRISTUS.
    Peter a Lubka Komárovci

  2. Peter Komár

    Prave som to cislo uctu nasiel na webe v sekcii registracia.

  3. Ďakujeme za vašu podporu našej služby. Modlíme sa za vás.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Blogujte na WordPress.com.

%d bloggers like this: