Traja v Indii


V sobotu 2. mája sme pricestovali späť do Indie, tentoraz už v trojici – s naším klbôčkom šťastia. Všetkým ďakujeme za modlitby. Cesta prebehla veľmi dobre. Ella spinkala celý čas v lietadle aj aute, zobudila sa len keď bola hladná. Počas 5 hodinovej cesty z letiska sa v taxíku zobudila len raz, keď sa išiel taxikár najesť – najedla sa teda aj Ella a mamke tým dopriala súkromie pri kojení. Oči otvorila po 18 hodinovej ceste (z Nových Zámkov do Panchkuly) u nás v byte, kde ju prekvapil byt vyhriatý ako horúca sauna. Je tu niečo cez 40C. Ella zatiaľ zvláda pobyt vo svojom novom domove v dobrej nálade, iba krátko po príchode začala usedavo dlhšie plakať. Nevieme s istotou povedať, či plakala kvôli oblečeniu neprimeranému klíme,  alebo z mravcov, ktorých sme jej našli vo vlasoch – počas našej neprítomnosti mravce “spali” v našej manželskej posteli.

My sme si tentoraz pri odchode do Indie poplakali tiež – bol to pre nás zatiaľ najťažší odchod. Naša rodina a blízky nám budú veľmi chýbať. Ďakujeme všetkým, ktorí sa za nás modlili a tiež za rôznu pomoc, keď sme boli na Slovensku. Obzvlášť chceme poďakovať rod. Szabových, že nám požičali auto, bez ktorého si náš pobyt ani nevieme predstaviť. Tiež ďakujeme Pašovi aj Presburgerovcom za pomoc pri odvoze z/na letisko. Keďže sme väčšinu času trávili v Košiciach, sme veľmi vďační vedeniu košickému zboru, ale aj mnohým jednotlivcom, za mnoho preukázanej lásky.

Ellu si už chodia obzerať naši známi ako vidíte na fotke. Prosím modlite sa naďalej za ochranu nášej dcérky. Teraz máme pred sebou ťažkú úlohu-nájsť spoľahlivého pediatra a pokračovať v očkovaniach.

Máme vás radi a už teraz nám veľmi chýbate.

Categories: Rodina | Značky: , | Pridaj komentár

Navigácia v článku

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Blogujte na WordPress.com.